ביחד, נעשה שינוי!

נלחמים ביוקר הבריאות

כל מי שמטופל בקנאביס הרפואי, יודע שמדובר בעלויות מטורפות, הליך קבלת הרישיון עצמו עמוס בקשיים בירוקרטיים, והיכולת למצוא את התרופה היוקרתית במחירים שווי נפש, נמוכה עד לא קיימת. 

בדיוק בשביל זה, אנו מקדמים את העצומה הבאה, למען הוזלת העליות של תרופת הקנאביס – מוזמנים לקרוא ולהתרשם, כמה מילים על מטרות העצומה.

מוזמנים לחתום -
רק בזכותכם נעשה את השינוי.

שם פרטי *
שם משפחה *
אימייל *
טלפון *
יש לך רישיון קנאביס? *
הגדר סיסמה חזקה חדשה *
סך המשתמש הרשום: 26
0
סך המשתמש הרשום: 26

אז מה המטרה שלנו?

העצומה היא פתיח למועדון לקוחות, המטרה היא לייצר שיח, באזז ברשת, סביב הנושא, נושא כאוב ומדובר מאוד אצלנו, חלק מהמטופלים, אך לא בקרב כלל ציבור המטופלים, ובטח לא בקרב הציבור כולו. כמובן שיצירת השיח היא רק שלב בדרך למטרה העיקרית – הוזלת העלויות של הקנאביס הרפואי.

האם יש לנו כוח לבצע את זה? במה תעזור העצומה?

אז כן, לכולנו יש לא מעט ספקות, והעובדה שלא התאגדנו ודרשנו את הדרישות עליהן נפרט מיד, כנראה בשל ספקות אלה. אבל חשוב לדעת, בעזרת כוח של התאגדות, מינימום 10 אלף מטופלים שהם כ8% מכלל בעלי הרישיון במדינת ישראל   (125,000), כבר לא נהיה לקוחות שבויים אל מול התאגידים הגדולים, חברות הפארם והקנאביס. כשאתה מייצג פלח כל כך משמעותי מהשוק, לספקים הגדולים בשוק אין את הפריבילגיה להתעלם ממך. מה הכוונה? עצם ההתאגדות, עצם החתימה על העצומה, והפגנת הכוח, תכניס אותנו למשא ומתן מול הגופים המספקים את הקנאביס הרפואי. 

כמה מילים על ההטבות שנדרוש לקבל:

כשאתם חותמים על העצומה, חשבו על האפשרויות הרבות שתיפתחנה בפנינו, ניסינו לרכז כמה דוגמאות, כדי לסבר את האוזן:

מוזמנים לחתום -
רק בזכותכם נעשה את השינוי.

שם פרטי *
שם משפחה *
אימייל *
טלפון *
יש לך רישיון קנאביס? *
הגדר סיסמה חזקה חדשה *
סך המשתמש הרשום: 26
0
סך המשתמש הרשום: 26

כמה זה יוצא תכל'ס?

אם נסכם, המטופל הממוצע משקיע בשנה – 15,880 ש"ח (התחשיב לפי רישיון ותיק). לפי החישוב שערכנו פה, לאחר ההטבות החיסכון הוא – 3,420 ש"ח בשנה למטופל הממוצע. לא סכום של מה בכך, בטח בתקופה האחרונה עם עליית מדד המחירים וסל הקניות שעולה בכל התחומים, אם זה ביגוד, מזון, ריהוט, וכמובן, הריביות על המשכנתאות.

אז מה מקבל כל נרשם לעצומה?

כל הנרשם לעצומה מקבל 50% הנחה חד פעמית ממחירון ירוקל'ה בחידוש \ העלאה של הרישיון 
*צריך לצרף מחירון מעוצב יפה כזה בקישור ללחיצה*
כמה דברים שצריך לדעת
לפני שאנחנו מדברים על עצמנו, צריך להבין שתחום רישיונות הקנאביס במדינת ישראל הוא עדיין קטן והתודעה גוברת משנה למשנה נכון להיום יש 125 אלף בעלי רישיון , ויש מעל 2 מיליון מטופלים שזכאים לקבלת הרישיון. הרבה מטופלים סובלים ולא יודעים בכלל איך לגשת או מאיפה להתחיל. בכלל, גם מי שיש לו רישיון, לא רוצה כל היום רק לעבוד בשביל התרופה שלו, בעיקר כשהעלויות מאוד יקרות ולא כל אחד יכול לשאת את זה. אנשים רוצים לעבור את התהליך במהרה, ללא צורך בעלויות אדירות. כפי שכבר הסברנו לעיל, ההתאגדות הופכת אותנו לכוח שוק משמעותי, למשא ומתן מול חברות הפארם ומשווקות הקנאביס.

 

חנות

למה אנחנו עושים את זה ?

ירוקלה מקדמת את הנושא בגלל הרצון לתת מענה לכמה שיותר מטופלים. מה אנחנו רוצים לחסוך? אנחנו רוצים לדאוג למטופלים לשירות אישי ומהיר, ללא בזבוז זמן בקופות החולים, וקביעת תורים ארוכים לרופאים השונים. חשוב להגיד שאנחנו לא גוף ציבורי ואין לנו מימון אין סופי.

בזכות התאגדות הקהילה, נוכל להוריד את העלויות ולהתחרות במחירי קופות החולים והמרפאות השונות, בשירות שאין דומה לו. בנוסף אנו יודעים שאנו יכולים לתת ערך מאוד גדול לכלל מטופלי הקנאביס במדינת ישראל. 

המתווה החדש

שימו לב, שלפני מספר חודשים הודיע משרד הבריאות על מתווה חדש להקלה ברגולציה בתחום הקנאביס הרפואי. המתווה הזה אמנם עדיין לא נכנס סופית, אך עדיין, יש תקווה שיהיה שינוי כלשהו בעתיד, ועדיין, מדובר בעתיד הרחוק. כפי שנפרד מיד.

למה זה דחוף?

רבים שואלים אותנו, למה זה כל כך דחוף? הרי כמו כל מוצר שנמכר בשוק, ככל שהדרישה תעלה, ויהיו לקוחות רבים יותר, כנראה שהמחירים ירדו, לא?

התשובה היא שאמנם בטווח הרחוק זה אולי נכון, אך בטווח הקצר, בשנים הקרובות, בשוק הזה, בגלל הרגולציה הכבדה, ומספר פרמטרים אחרים, המצב שונה. בין השאר, למשל, חוסר יכולת של רופאים רבים לתת מרשמים, בשל מדיניות משרד הבריאות, או תקנות רבות נוספות ביחס לשיווק והפצת המוצר. בכל מקרה, השינוי צריך להיות כמה שיותר מהר כי כשהכמות תגדל לא תהיה שליטה, והיכולת להתאגד ככוח צרכני סביב מטרה משותפת תקטן. 

לסיכום, התאגדות של צרכנים, סביב ויכוח על מחירים, יכולה לגרום להורדתם, בכל מוצר, ובוודאי בתחום הקנאביס הרפואי. לכולנו הנושא הזה מפריע, העליות גבוהות מאוד, עד כדי יאוש לעיתים. העצומה הבאה מציעה לכם תקווה, תחילת מאבק נחוש ואפקטיבי, עד להשגת המטרה.

שמן קנאביס רפואי

מוזמנים לחתום -
רק בזכותכם נעשה את השינוי.

שם פרטי *
שם משפחה *
אימייל *
טלפון *
יש לך רישיון קנאביס? *
הגדר סיסמה חזקה חדשה *
סך המשתמש הרשום: 26
שירותים לבחירה ☘️
בחרו את השירות הרצוי ☘️👇
ירוקלה | עושים סוף לכאב
בחרו את השירות הרצוי ☘️👇